Ana Sayfa

Gizlilik ve Güvenlik Şartları

Gizlilik ve Güvenlik Şartları

 

Değerli ALLDAY Üyesi,

ALLDAY, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sizden bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-postavs.) talep etmektedir.

ALLDAY sunucularında toplanan bu bilgiler; dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma” çalışmalarında sadece ALLDAY bünyesinde kullanılmaktadır.

ALLDAY, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

ALLDAY, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, ALLDAY müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla ALLDAY iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linki ile   e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla, ALLDAY veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında hiçbir şekilde tutulmamaktadır. Bu şekilde, ödemeye yönelik tüm işlemlerin ALLDAY arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Ödeme Güvenliği

Ayrıca allday.com.tr’ da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

 

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09.00-18.30

Cumartesi: 09.00-13.00

 

Dilek, şikayet ve önerileriniz için:

bilgi@allday.com.tr veya 0850 302 88 88 no’lu çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

ACRY Tekstil İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

Gültepe Mahallesi Tokgöz Sokak  No 1 Sefaköy / Küçükçekmece / İstanbul