Ana Sayfa

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

 

1994 yılında nitelikli imalat ve satış faaliyetlerimizle sektöre adım attık. 1 toptan ve 3 perakende mağazamızla üretici ve satıcı olarak yer aldığımız hazır giyim sektöründeki görünen yüzümüz ALLDAY ile, 2011 yılından bu yana yenilikçi tavrımız ve ürün kalitemiz ile tesettür giyim sektöründe hızla büyüyoruz. 

Geleneksel ile moderni buluşturduğumuz çizgimizde genç, tesettürlü bayanlara; özgün, rahat, her gün kullanabilecekleri ve konforlu giyim imkânı sağlayan modeller üretiyoruz. Ürünlerimizi, gençlerin yaşlarına ve sosyal hayatlarına uygun olarak tasarlıyoruz. Kumaş ve aksesuar tercihlerimizdeki çıkış noktamızı da yine gençler oluşturuyor. Allday olarak sezon trendlerine özgün tasarımlarımız, ürün yelpazemizdeki çeşitliliğimiz ve kalite anlayışımız ile tesettür giyimde çok fazla tercih imkanına sahip olmayan genç kesim için iyi ve iddialı bir alternatifiz.

Tesettür giyime farklı bir soluk getiren, yenilikçi, yaratıcı ve lider bir platform olma yolunda hızla ilerliyoruz. Giyime sadece şıklık değil, değer de katan modanın mimarı Allday, sektöre genç, dinamik, enerjik ve modern bir bakış açısı kazandırıyor.

Bize her an, her yerden ulaşın diye mağazalarımızın sınırlarını aşıp 1 Temmuz 2015 yılında e-ticaret yolculuğumuzu başlattık. Ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz ile her gün yanınızdayız.

Allday ile iyi giyin, iyi hisset, iyi yaşa.    

 

toptan.allday.com.tr

Üretici bir firma olan Allday’ in, ürünlerin seri satın alımının yapıldığı bir toptan e-ticaret sitesi de mevcuttur. Tekstil sektöründe mağaza kariyeri olan işletmeler için toptan satış sektöründe güvenilir bir alternatifiz.

 

Misyonumuz

Genç, tesettürlü bayanların yaşlarına ve sosyal hayatlarına uyum sağlayacak rahat, günlük kullanıma uygun, konforlu ve kaliteli ürünler üretiyoruz. Tarzı olsun isteyen tesettürlü bayanlara hitap ediyoruz.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğimizi ve verimliliğimizi artırarak Türkiye’de ve dünyada trend belirleyici bir marka olma hedefine ulaşmak.

Değerlerimiz

Farklıyız çünkü;

  • Olmazsa olmaz’ larımız; açıklık, dürüstlük, şeffaflık, güvenirlilik
  • Müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.
  • Bilgi ile çalışıyor, ölçerek yol alıyoruz.
  • İyi bir ekiple birlikte en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.
  • ‘Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir’ diyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.
  • Yaratıcı düşünmeyi, yenilikçi olmayı teşvik ediyoruz.
  • Yaptığımız işi sahipleniyoruz.
  • Düzenli, sistematik, sürdürülebilir bir yapılanmayı hedefliyoruz.